Tamir Hizmeti

Anasayfa » Tamir Hizmeti

Tamir Hizmetleri

 

Bir elektronik cihaz tamiri için Appletr tamir hizmetlerine geldiğinizde, Appletr teknisyenlerinin problemi hızlı bir şekilde teşhis etmek ve çözmek için profesyonel deneyime sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Cihazınız için bütçenize uygun çözümler üretmek için çalışıyoruz. Appletr, hızlı ve etkin onarımlar konusunda uzman olarak kablosuz tamir sektörüne öncülük etmeye devam edecektir.

iPhone Tamir Hizmeti

Appletr teknisyenleri en son Apple iPhone modellerini onarmak için profesyonel olarak eğitilmişlerdir. Kırık ekranlar, bozuk ana ekran düğmeleri, boğuk ses ve bozuk şarj bağlantı noktaları gibi daha küçük onarımlardan, kırılmış LCD'ler, su hasarı ve jailbreaking gibi daha karmaşık sorunlara kadar, Appletr Cep Telefonu Onarımı, iPhone'unuzu onarabilir.
Detaylı Görüntüle

Mac Tamir Hizmeti

Dizüstü bilgisayarlardan masaüstlerine, deneyimli teknisyenlerimiz Apple Macbook'ların tüm markalarını ve modellerini onaracak şekilde donatılmıştır. Küçük bir aksaklık veya büyük sorun olsa da, Appletr hızlı ve uygun maliyetli çözümler söz konusu olduğunda iş dünyasında en iyisidir.


Detaylı Görütüle

iPad Tamir Hizmeti

Appletr'de teknisyenlerimiz, tüm nesil iPad'leri hızlı ve profesyonel bir şekilde onarmak için eğitilmiştir. Bozuk bir sayısallaştırıcı, paramparça olmuş ekran, bozuk mikrofon veya hoparlör, şarj sorunları veya su hasarı mevcut olsun, Appletr iPad'inizi onarabilir.
Detaylı Görüntüle

Apple Watch Tamir Hizmeti

Appletr uzman kadrosu ile hızlı ve kaliteli Apple Watch tamir hizmeti sunmaktayız.


Detaylı Görüntülü
Whatsapp
AppleTR Servis Merkezi
AppleTR Servis Merkezi
Merhaba,
Telefon Et