UA-80143000-1

Apple Watch Servis

Anasayfa » Apple Watch Servis
Apple Watch Reklam

Apple Watch’ınızı tekrar çalışır hale getirebiliriz.

Servisimizde Apple Watch’ınızın tüm sorunlarını giderebiliriz. En sık karşılaşılan problemler tabii ki ekran kırık ve çatlaklarıdır. Apple Watch cihazlarda ekran ve ön cam değişimleri kesinlikle profesyonel servislerde yapılmalıdır. Aksi takdirde cihazınız kullanılamaz hatta ve hatta tamir edilemez duruma gelebilir.

Apple Watch Cam Değişimi​

Apple Watch cam değişimi işlemleri Factor servislerinde garantili olarak yapılmaktadır. Kırık Apple Watch® ekran ve camı için saatinizi değiştirmeyin, camını değiştirin.

Apple Watch Tamiri ile ilgili bilmeniz gerekenler

 • Apple Watch camı kırıldığında maalesef Apple, cam değişimi yapmıyor. Bunun yerine size indirimli bir fiyatla yeni bir Apple watch öneriyor. Factor servislerinde çok daha ucuz maliyetlerle Apple Watch cam değişimi yaptırabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar var tabi.
 • Cam değişimi yaptırmak öncelikle yeni bir Apple Watch almaktan çok daha ekonomiktir. Ayrıca, değiştirilen camın görüntü kalitesi ve dokunmatik hassasiyeti olarak eskisinden hiçbir farkı olmayacaktır.
 • Ön cam veya dokunmatik panel değişimi, iç ekran da herhangi sorun olmayan; görüntüde bozukluk, dikey çizgi, renk bozulması lekelenme gibi sorunların görülmediği cihazlar için geçerlidir.
 • İç Lcd’de lekelenme, çatlak ve kırık kullanımdan ötürü oluşmuş polarize çizik ve lekeleri, gölgelenme gibi durumlarda bizim yapacağımız ön cam ve dokunmatik panel değişimi bu sorunları gidermeyecektir. Sadece ön cam dokunmatik panel değişimi yapılmaktadır. Bu tür sorunlarla karşı karşıya kalıyorsanız Lcd ekranın komple değiştirilmesi gerekmektedir.
 • Farklı firmalarda amatör müdahale ile ayrılmaya çalışılan dokunmatik paneller, onarım sonrası uygulanan yapıştırma gibi bilinçsiz müdahale Apple Watch’ınızı değil eski haline getirmek, onarımı mümkün olmayan hale bile getirebilmektedir. Onarım yapıldığını sandığınız Apple Watch, dokunmatik sorunları, görüntüde kalite düşüklüğü, ilk sıvı teması sonucu arızalanma gibi birçok sorunla karşılaşacaksınızdır.
 • Kullandığımız Tüm Apple Watch Ürünleri orijinaldir. Fiziksel müdahaleye maruz kalmamış ( Düşme, Darbe V.S. gibi ), Tamiri tamamlanmış tüm ürünlerinize, garanti süremiz 1 yıldır.

Merak ettiğiniz, Sık Sorulan Sorular

Suya karşı dayanıklılığı nedir ?

Apple bu konuda detaylı ve gayet açık bir bilgilendirme yayınlamış, Bizim söyleyebileceğimiz tek şey, onarım sonrasında Saatinizin modeline göre suya karşı dayanıklılığı aynı şekilde devam etmektedir.

https://support.apple.com/tr-tr/HT205000

Garanti ?

Apple Watch cihazınız garanti süresi olsa bile ekran kırılmalarına karşı garanti dışıdır, dolayısı ile ekranınız kırıldığında Apple Watch cihazınız garanti dışı kalır ve artık garantiden yararlanamazsınız. Fakat servisimizde yapılan Apple Watch Ekran değişim ve onarımlarının 1 Yıl garantisi vardır. ( Tüketici hataları garanti kapsamı dışındadır )

Şehir dışındayım ?

Servisimiz İstanbul Bahçeşehir‘ de bulunmaktadır İstanbulda’ da olan müşterilerimiz ister kurye, ister, kargo istersede elden teslim ederek servis hizmetinden yararlanabilirler.

Şehir dışından bize ulaşmak isteyenler için ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Kargo geldiği gün içerisinde cam onarım yapılıp ve aynı gün içerisinde tekrar kargoya teslim edilir.

Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 218984100

Onarım süresi nedir ?

Servisimizin anlık yoğunluğuna göre değişikliklik göstermekle birlikte, ortalama 1 iş günü sürmektedir. Şehir dışından gönderilen ürünlerde kargonun gidiş ve geliş süresi ile birlikte 2-3 günü bulmaktadır.

Apple Watch ekran fiyatları ?

Güncel ekran fiyatlarımız için 0212 672 36 36 numaralı whatsapp hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Orijinal mi ?

Kullanılan tüm Apple Watch ürünleri Orijinal 1 yıl garantilidir.

Tüm soru ve sorunlarınız için bizlere Whatsapptan ulaşabilirsiniz. Teknisyenlerimiz sizlere anında cevap verecektir. +902126723636

www.appletr.com

Ziyaretçi Yorumları (6)
 1. Anonim dedi ki:

  Merhaba ; iWatch SE cihazıma düşme sonucu ekranda çatlak oluştu, dokunmatik ve görüntüsünde sorun yok. Fiyat ve temin süresi hakkında bilgi alabilir miyim ?

  1. appletr dedi ki:

   Merhaba;

   Güncel Stok ve fiyat bilgisi için lütfen 0212 672 36 36 Numaralı Whatsapp hattımız ile iletişime geçiniz.
   Temin süresi servis yoğunluğuna göre değişmektedir. Lütfen Müşteri hizmetlerimizden bu konu hakkında bilgi alınız.

 2. Anonim dedi ki:

  Anlaşmalı kargonuz var mı ? Şehir dışından gönderebilir miyiz ?

  1. appletr dedi ki:

   Merhaba ;

   Türkiyenin her yerinde karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.
   Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu : 218984100

 3. Anonim dedi ki:

  Ekran ve ön cam değişimleri sonrasında su geçirmez özelliği kayboluyor mu ?

  1. appletr dedi ki:

   Biz ön cam, dokunmatik panel ve ekran değişimlerinde orijinal Apple tarafından kullanılan su sızdırmazlık contaları kullanıyoruz. Hiç bir Apple ürünü su geçirmez değildir, suya dayanıklıdır. Dolayısı ile suya dayanıklılığı aynı şekilde devam etmektedir. Daha detaylı bilgi için https://support.apple.com/tr-tr/HT205000

Whatsapp
AppleTR Servis Merkezi
AppleTR Servis Merkezi
Merhaba, Size Web sitenizden ulaşıyorum.
Telefon Et