UA-80143000-1

iPad-5-6-7-8

Anasayfa » iPad-5-6-7-8
Image

 

 

 

 

 

iPad Air

Performans ve tasarımın sınırlarını zorlayan bir iPad sahibi misiniz?

iPadinizle ilgili her türlü yazılımsal, donanımsal desteği sağlamaktayız.

Aşağıdaki tüm hizmetler tarafımızdan, her zaman ve sadece orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Batarya

Batarya

Tüm şarj edilebilir piller sınırlı bir ömre sahiptir, bu pillerin zaman içinde servis işlemine götürülmeleri ve geri dönüştürülmeleri gerekebilir. Pilinizi giderek daha kısa aralıklarla şarj etmeniz gerekiyorsa, hiç şarj etmiyorsa pili değiştirme zamanı gelmiş olabilir. Tüm iPad modellerinde servisimizde pil değişimi yapılabilmektedir. iPadlerde batarya değişimi için ön cam lens komple ısıtılarak sökülmekte ve bu şekilde müdahale edilmektedir.

Wi-Fi Anten

Wi-Fi Anten

iPad Air tabletlerde zamanla Wi-Fi şebeke anten (kablosuz ağ bağlantısı) sorunları ortaya çıkabilir. Evde, işyerinde, dışarıda, Wi-Fi modemlere çok yakın olmanıza rağmen sinyal gücü çok zayıf veya hiç görünmüyor olabilir.iPad Air cihazlarında meydana gelen Wi-Fi şebeke anten sorunu, darbe kaynaklı olabileceği gibi, sıvı teması, aşırı ısınma, yüksek voltaj gibi nedenlerden dolayı da meydana gelmiş olabilir. iPad Air tabletlerde meydana gelen Wi-Fi şebeke anten sorunu nedeni ile anten değişimi gerekebilmektedir.

Ön Kamera

Ön Kamera

Mükemmel fotoğraf ve videolar çekmek için tasarlanmış iPad kamerası bazen sorun yaratabiliyor. Kameranız çalışmıyor veya donuyor mu? Selfie çekemiyor musunuz? Doğru yerdesiniz. Kamera sorunu iPadlerde çok karşılaştığımız bir arıza türüdür. Müşterilerimizin şikayetleri hep aynı oluyor, kameram çalışmıyor, donuyor, bozuk çekiyor. Tüm bu sorunlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ön Cam / Dokunmatik Lens

Ön Cam / Dokunmatik Lens

iPad Air’in ön camının kırılması ile iPad Air'in dokunmatik panelinin çalışmaması durumunda yapılan işlemler aynıdır. Her iki durumda da ön panel komple değiştirilir. iPad Air'in ön camı genellikle darbe ve ezilmelerle hasar görür. iPad ön camı, dokunmatik paneli ile bir bütün halindedir. iPad Air'in ön camının alt yüzeyinde, dokunmatik alan bulunur. Cam hasar gördüğünde, bu birime yapışık hale olan dokunmatik paneli de değiştirilir. Yani, iPad’inizin ön paneli değiştirildiğinde, cam ve dokunmatiği birlikte çıkartılır ve yenisi takılır.

Mikrofon

Mikrofon

iPad Air mikrofon ses gitmiyor, iPad Air mikrofon çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, büyük bir ihtimalle mikrofon yada bağlı bulunduğu soket film arızalıdır. Sıvı teması, tozlanma, orijinal olmayan kulaklık kullanma ve çarpma gibi sebeblerden dolayı bozulur. Servisimizde sorununuzu kısa sürede çözdürerek garantili hizmet alabilirsiniz.

Lcd Ekran / Display

Lcd Ekran / Display

iPad Air ekranı kırıldığında genellikle ön camı da kırılır. Çünkü kırılan ekran, ön camın altındadır. iPad Air ön cam ve Lcd ekran birbirinden ayrıdır. Apple iPad Air ekranı tamir etmek için, önce ön camının sökülmesi gereklidir. iPad Air ön camı, kasadan ısıtılarak sökülür, daha sonra LCD ekran değişimi yapılır. Darbe, düşürme, sıvı teması, basınç, ısı teması gibi nedenlerden dolayı, iPad Air ekranında beyazlanma, siyah mürekkep lekesi, ölü piksel ve iPad Air ekran açılmıyor gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Kulaklık Yuvası

Kulaklık Yuvası

iPad Air kulaklık soketi, Kulaklık soketinin değiştirilmesi için, Bağlı bulunduğu film şerit komple değişmesi gerekmektedir. iPad Air kulaklıktan ses gelmiyor, iPad Air kulaklık soketi yerinden oynuyor, iPad Air kulaklıktan biri çalışmıyor, iPad Air kulaklıklar çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, büyük bir ihtimalle kulaklık soketinin dolayısı ile film soketinin değişmesi gerekmektedir. iPad Air kulaklık soketi arızaları; sıvı teması, tozlanma, sert darbeler, kulaklığın çok sert takılıp çıkartılması gibi durumlarda arızalanır.

Kasa

Kasa

iPad Air arka kasası; düşme, ezilme, çizilme ve sert darbelerde hasar görür. Arka kasadaki bu deformasyonların onarımları özel makinalar ile yapılabilmektedir. Bilhassa köşelerinden darbe görmüş bir kasa düzeltme yapmadan dokunmatik panelin takılması çok kısa süre sonra tekrar kırılmasına neden olacaktır. iPad Air arka kasası çizildi, iPad Air arka kasa değişimi, iPad Air arka kasa eğildi gibi şikayet ve istekleriniz varsa, teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hoparlör

Hoparlör

iPad Air hoparlörü, ekranın sağ alt köşesinde bulunan ızgaranın altında olup, 190 desibel ses verebilmektedir. iPad Air hoparlör sorunu, iPad Air hoparlörden ses çıkmıyor, iPad Air hoparlör arızası, iPad Air haporlör çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, servisimize ulaşarak bizden destek alabilirsiniz. Seste cızırtı, ses seviyesi düşüklüğü, sesin net gelmemesi gibi durumlarda hoparlör değişimi gerekmektedir.

Ses ve Güç Düğmesi

Ses ve Güç Düğmesi

iPad Air power butonu tamamen bozulmadan önce; önce sert basınca çalışılır, sonra çok sert bastırınca çalışır ve daha sonra hiç çalışmamaya başlar. Ses tuşları ile aç/kapat tuşu filmi tek parçadır. Ses tuşuları veya on/off tuşlarından biri bozulduğunda film komple değiştirilir. Eğer iPad Air’iniz açma kapatma tuşu veya ses tuşları , zor çalışmaya başladı ise muhtemelen yakın zamanda değiştirmeniz gerekecektir. Bu sert basışlar iPad’in farklı arızalar vermesi ile sonuçlanabilir. iPad Air on off tuşu veya ses butonları çalışmıyor sorunu ile karşılaştığınızda cımbız ve benzeri malzemeler ile bastırmayınız.

Arka Kamera

Arka Kamera

Mükemmel fotoğraf ve videolar çekmek için tasarlanmış iPad kamerası bazen sorun yaratabiliyor. Kameranız çalışmıyor veya donuyor mu? Kamera sorunu iPadlerde çok karşılaştığımız bir arıza türüdür. Müşterilerimizin şikayetleri hep aynı oluyor, kameram çalışmıyor, donuyor, bozuk çekiyor, kameralar arası geçiş yapamıyorum yada arka kameradan ön kameraya geçiş yapamıyorum gibi. Tüm bu sorunlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anakart

Anakart

Sıvı temas olmuş, darbe almış yüksek voltaj girmiş iPad Air cihazlarınızın anakart tamiri chip (entegre) değişim hizmeti sunmaktadır. Anakart onarımı arızaya göre tamir süresi değişmektedir en az 2 iş günü en fazla 5 iş günü sürmektedir.
Whatsapp
AppleTR Servis Merkezi
AppleTR Servis Merkezi
Merhaba, Size Web sitenizden ulaşıyorum.
Telefon Et