UA-80143000-1

iPad Mini

Anasayfa » iPad Mini
Image

 

 

 

iPad Mini

Performans ve tasarımın sınırlarını zorlayan bir iPad sahibi misiniz?

iPadinizle ilgili her türlü yazılımsal, donanımsal desteği sağlamaktayız.

Aşağıdaki tüm hizmetler tarafımızdan, her zaman ve sadece orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Wi-Fi Anten

Wi-Fi Anten

iPad Mini tabletlerde zamanla Wi-Fi şebeke anten (kablosuz ağ bağlantısı) sorunları ortaya çıkabilir. Evde, işyerinde, dışarıda, Wi-Fi modemlere çok yakın olmanıza rağmen sinyal gücü çok zayıf veya hiç görünmüyor olabilir. iPad Mini cihazlarında meydana gelen Wi-Fi şebeke anten sorunu, darbe kaynaklı olabileceği gibi, sıvı teması, aşırı ısınma, yüksek voltaj gibi nedenlerden dolayı da meydana gelmiş olabilir. iPad Mini tabletlerde meydana gelen Wi-Fi şebeke anten sorunu nedeni ile anten değişimi gerekebilmektedir.

Dokunmatik Ön Cam Lens

Dokunmatik Ön Cam Lens

iPad Mini’nin ön camının kırılması ile iPad Mini'nin dokunmatik panelinin çalışmaması durumunda yapılan işlemler aynıdır. Her iki durumda da ön panel komple değiştirilir. iPad Mini'nin ön camı genellikle darbe ve ezilmelerle hasar görür. iPad ön camı, dokunmatik paneli ile bir bütün halindedir. iPad Mini'nin ön camının alt yüzeyinde, dokunmatik alan bulunur. Cam hasar gördüğünde, bu birime yapışık hale olan dokunmatik paneli de değiştirilir. Yani, iPad’inizin ön paneli değiştirildiğinde, cam ve dokunmatiği birlikte çıkartılır ve yenisi takılır.

Lcd Ekran

Lcd Ekran

iPad Mini ekranı kırıldığında genellikle ön camı da kırılır. Çünkü kırılan ekran, ön camın altındadır. iPad Mini ön cam ve Lcd ekran birbirinden ayrıdır. Apple iPad Mini ekranı tamir etmek için, önce ön camının sökülmesi gereklidir. iPad Mini ön camı, kasadan ısıtılarak sökülür, daha sonra LCD ekran değişimi yapılır. Darbe, düşürme, sıvı teması, basınç, ısı teması gibi nedenlerden dolayı, iPad Mini ekranında beyazlanma, siyah mürekkep lekesi, ölü piksel ve iPad Mini ekran açılmıyor gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Kulaklık Soketi

Kulaklık Soketi

iPad Mini kulaklık soketi, Kulaklık soketinin değiştirilmesi için, Bağlı bulunduğu film şerit komple değişmesi gerekmektedir. iPad Mini kulaklıktan ses gelmiyor, iPad Mini kulaklık soketi yerinden oynuyor, iPad Mini kulaklıktan biri çalışmıyor, iPad Mini kulaklıklar çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, büyük bir ihtimalle kulaklık soketinin dolayısı ile film soketinin değişmesi gerekmektedir. iPad Mini kulaklık soketi arızaları; sıvı teması, tozlanma, sert darbeler, kulaklığın çok sert takılıp çıkartılması gibi durumlarda arızalanır.

Hoparlör / Speaker

Hoparlör / Speaker

iPad Mini hoparlörü, ekranın sağ alt köşesinde bulunan ızgaranın altında olup, 190 desibel ses verebilmektedir. iPad Mini hoparlör sorunu, iPad Mini hoparlörden ses çıkmıyor, iPad Mini hoparlör arızası, iPad Mini haporlör çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, servisimize ulaşarak bizden destek alabilirsiniz. Seste cızırtı, ses seviyesi düşüklüğü, sesin net gelmemesi gibi durumlarda hoparlör değişimi gerekmektedir.

Gsm Anten

Gsm Anten

iPad Mini şebeke anteni (GPS Anten), ekranın üst kenarında bulunur. Özellikle sıvı teması ve sert darbelerde sonrasında hasar görür.iPad 2-3-4 şebeke sorunu, iPad Mini 3G problemi, iPad Mini şebeke anteni değişimi, iPad Mini az çekiyor, iPad Mini 3G çekmiyor, iPad Mini operatör bulmuyor, iPad Mini 3g yok gibi sorun ve şikayetleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.

Batarya / Pil

Batarya / Pil

Tüm şarj edilebilir piller sınırlı bir ömre sahiptir, bu pillerin zaman içinde servis işlemine götürülmeleri ve geri dönüştürülmeleri gerekebilir. Pilinizi giderek daha kısa aralıklarla şarj etmeniz gerekiyorsa, hiç şarj etmiyorsa pili değiştirme zamanı gelmiş olabilir. Tüm iPad modellerinde servisimizde pil değişimi yapılabilmektedir. iPadlerde batarya değişimi için ön cam lens komple ısıtılarak sökülmekte ve bu şekilde müdahale edilmektedir.

Arka Kamera

Arka Kamera

Mükemmel fotoğraf ve videolar çekmek için tasarlanmış iPad kamerası bazen sorun yaratabiliyor. Kameranız çalışmıyor veya donuyor mu? Kamera sorunu iPadlerde çok karşılaştığımız bir arıza türüdür. Müşterilerimizin şikayetleri hep aynı oluyor, kameram çalışmıyor, donuyor, bozuk çekiyor, kameralar arası geçiş yapamıyorum yada arka kameradan ön kameraya geçiş yapamıyorum gibi. Tüm bu sorunlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anakart / Logic Board

Anakart / Logic Board

Sıvı temas olmuş, darbe almış yüksek voltaj girmiş iPad Mini cihazlarınızın anakart tamiri chip (entegre) değişim hizmeti sunmaktadır. Anakart onarımı arızaya göre tamir süresi değişmektedir en az 2 iş günü en fazla 5 iş günü sürmektedir

Ön Kamera

Ön Kamera

Mükemmel fotoğraf ve videolar çekmek için tasarlanmış iPad kamerası bazen sorun yaratabiliyor. Kameranız çalışmıyor veya donuyor mu? Selfie çekemiyor musunuz? Doğru yerdesiniz. Kamera sorunu iPadlerde çok karşılaştığımız bir arıza türüdür. Müşterilerimizin şikayetleri hep aynı oluyor, kameram çalışmıyor, donuyor, bozuk çekiyor. Tüm bu sorunlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Whatsapp
AppleTR Servis Merkezi
AppleTR Servis Merkezi
Merhaba, Size Web sitenizden ulaşıyorum.
Telefon Et