UA-80143000-1

Iphone 4 – 4s

Anasayfa » Iphone 4 – 4s

 

 

 

 

 

Aşağıdaki tüm hizmetler tarafımızdan, her zaman ve sadece orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Titreşim Motoru

iPhone 4 / 4S titreşim motoru bazen çalışıyor bazen çalışmıyor, sessizdeyken titremiyor, sessiz tuşu çalışmıyor, gibi zaman müşterilerimizden şikayetler almaktayız. Bu sorun yazılım kaynaklı olabilmekle birlikte titreşim moturunun yada bağlı bulunduğu filmin arızalanması sonucuda arızaya geçmektedir.Bu tür durumlarda firmamızdan garantili servis alabilirsiniz.

Sim Kart Yuvası

iPhone 4 / 4S 'lerde Sim Kart yuvası, genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklı sorunlar da oluşmaktadır. Yuvanın boyutu haricinde sim kart takmaya yada çıkartmaya çalışmak sim kart yuvasının pinlerinde kopma yada eğilme meydana getirmektedir, bu tür durumlarda yuvanın komple değiştirilmesi servisimizce mümkündür. iPhone 4 / 4S 'lerde micro sim kart kullanılmaktadır daha büyük yada daha küçük kart kullanımı mümkün değildir. Kesilmiş sonradan micro karta çevirilmiş kartlar kullanmayınız.

Titreşim Butonu (Sessiz)

iPhone 4 / 4S lerde titreşim (sessiz) butonun çalışmaması sıvı temas, darbe, hatalı kullanım, yada bağlı bulunduğu filmin arızaya geçmesi ile oluşmaktadır. Bu tür durumlarda arızalı parça orijinali ile değişerek sorun garantili bir şekilde çözülmektedir. Bu tür sorunlarla karşılaşmanız durumunda servisimizden destek alabilir, sitemizde bulunan canlı destek bölümünden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Ses Kontrol Butonu

iPhone 4 / 4S 'lerde ses kontrol butonu, diğer kontrol butonlarında olduğu gibi genellikle fazla bastırma, kontrolsüz güç uygulama, sıvı teması, tozlanma ve düşme gibi nedenlerle bozulur. Aslında bozulan birim, butonun altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtardır. Ve bu sorun sadece kablonun değişimi ile giderilebilir.

Şarj Soketi

iPhone 4 / 4S şarj olmuyor, iPhone 4 / 4S bilgisayarı görmüyor, iPhone 4 / 4S gibi şikayetleriniz varsa, büyük bir ihtimalle şarj soketinin değişmesi gerekmektedir. iPhone 4 / 4S şarj soketi; orijinal olmayan adaptör kullanmak, araç üzerinden şarj etmek, sıvı teması, tozlanma, orijinal olmayan USB kablo ile şarj etme ve çarpma gibi sebeblerden dolayı bozulur.

Power Buton ( Güç Butonu)

iPhone 4 / 4S açma kapama butonu, genellikle fazla bastırma, sıvı teması, tozlanma ve düşme gibi nedenlerle bozulur. Aslında bozulan birim, butonun altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtardır. Ve bu sorun sadece kablonun değişimi ile giderilebilir.

Ön Kamera

iPhone 4 / 4S ön kamerası, iPhone 4 / 4S ön kamerası; telefon görüşmesi yaparken, ekran ışığının kapanmasını sağlayan sensör ile aynı birim üzerinde bulunur. iPhone 4 / 4S ön kamerası çalışmıyor, iPhone 4 / 4S ön kamera sorunu, iPhone 4 / 4S ön kamera değişimi, iPhone 4 / 4S ön kamera arızası gibi sorun ve talepleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.

Lcd Ekran Dokunmatik

Yapılan analizler sonucu genellikle fiziksel bir müdahale sonucu (çarpma, düşme) veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 4 / 4S ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür. iPhone 4 / 4S LCD ekran değişimi, iPhone 4 / 4S Ön cam Değişimi ve iPhone 4 / 4S Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 4 / 4S in ön panelinde oluşan herhangi bir problemin çözümü LCD, Ön cam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 4 / 4S dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone 4 / 4S ler için de aynı durum geçerlidir.

Kulaklık Ahize

iPhone 4 / 4S ahizesi, telefon ile konuşurken karşıdan gelen sesi duymanızı sağlayan birimdir. Üzerinde metal ızgara bulunan bu birim genellikle; tozlanma, darbe ve sıvı teması gibi durumlarda arızalanır. Eğer; iPhone 4 / 4S karşıdan ses gelmiyor, iPhone 4 / 4S ile konuşamıyorum, iPhone 4 / 4S ahize sorunu, iPhone 4 / 4S buzzer patladı gibi şikayetleriniz var ise, teknik servis hizmetimizden faydalanarak iPhone 4 / 4S ahizesinin değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Hoparlör / Speaker

iPhone 4 / 4S hoparlörü, ekranın altında olup, 65 desibel ses verebilmektedir. iPhone 4 / 4S hoparlör sorunu, iPhone 4 / 4S hoparlörden ses çıkmıyor, iPhone 4 / 4S hoparlör arızası, iPhone 4 / 4S haporlör çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, servisimize ulaşarak bizden destek alabilirsiniz.

Home Buton

Eğer iPhone 4 / 4S ’inizin ana ekran tuşu, zor çalışmaya başladı ise muhtemelen yakın zamanda değiştirmeniz gerekecektir. iPhone 4 / 4S ana ekran tuşu tamamen bozulmadan önce; önce sert basınca çalışılır, sonra çok sert bastırınca çalışır ve daha sonra hiç çalışmamaya başlar. Bu sert basışlar iphonenize farklı arızalar vermesi ile sonuçlanabilir. iPhone 4 / 4S orta tuşu çalışmıyor sorunu ile karşılaştığınızda cımbız ve benzeri malzemeler ile bastırmayın veya orta tuşun içine doğru üflemeyiniz. Sıvı teması ve tozlanma gibi nedenlerle, anahtar (switch) bozulur. Ve bu orta tuş sorun sadece iPhone 4 / 4S ana ekran buton anahtarının değişimi ile giderilebilir.

GSM Anten

iPhone 4 / 4S şebeke anteni (GSM Anten), ekranın üst kenarında bulunur. Özellikle sıvı teması ve sert darbelerde sonrasında hasar görür. iPhone 4 / 4S şebeke sorunu, iPhone 4 / 4S 3G problemi, iPhone 4 / 4S şebeke anteni değişimi, iPhone 4 / 4S az çekiyor, iPhone 4 / 4S 3G çekmiyor, iPhone 4 / 4S operatör bulmuyor, iPhone 4 / 4S 3g yok gibi sorun ve şikayetleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.

Batarya

Tüm şarj edilebilir piller sınırlı bir ömre sahiptir, bu pillerin zaman içinde servis işlemine götürülmeleri ve geri dönüştürülmeleri gerekebilir. Pilinizi giderek daha kısa aralıklarla şarj etmeniz gerekiyorsa, hiç şarj etmiyorsa pili değiştirme zamanı gelmiş olabilir. Tüm iPhone 4 / 4S modellerinde servisimizde orijinal pil değişimi yapılabilmektedir. iPhone 4 / 4S pil değişim süresi maksimum testler dahil 20 dakikadır.

Arka Kapak

iPhone 4/ 4S arka kasası; düşme, ezilme, çizilme ve sert darbelerde hasar görür. iPhone 4/ 4S arka kasası çizildi, iPhone 4/ 4S arka kasa değişimi, iPhone 4/ 4S arka kasa eğildi gibi şikayet ve istekleriniz varsa, teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Arka Kamera

Mükemmel fotoğraf ve videolar çekmek için tasarlanmış iPhone 4 / 4S kamerası bazen sorun yaratabiliyor. Kameranız çalışmıyor veya donuyor mu? Kamera sorunu iPhone 4 / 4S çok karşılaştığımız bir arıza türüdür. Müşterilerimizin şikayetleri hep aynı oluyor, kameram çalışmıyor, donuyor, bozuk çekiyor, kameralar arası geçiş yapamıyorum yada arka kameradan ön kameraya geçiş yapamıyorum gibi. Tüm bu sorunlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm parçalar orijinal ürünlerdir.

Anakart / Logic Board

Sıvı temas olmuş, darbe almış yüksek voltaj girmiş iPhone 4 / 4S cihazlarınızın anakart tamiri chip (entegre) değişim hizmeti sunmaktadır. Anakart onarımı arızaya göre tamir süresi değişmektedir en az 2 iş günü en fazla 5 iş günü sürmektedir.
Whatsapp
AppleTR Servis Merkezi
AppleTR Servis Merkezi
Merhaba, Size Web sitenizden ulaşıyorum.
Telefon Et