UA-80143000-1

iPhone 5SE

Anasayfa » iPhone 5SE
Image
Image

 

 

 

Aşağıdaki tüm hizmetler tarafımızdan, her zaman ve sadece orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Lcd Dokunmatik Ekran Lens

Lcd Dokunmatik Ekran Lens

Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone SE ekranı genellikle ön cam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür. iPhone SE LCD ekran değişimi, iPhone SE Ön cam Değişimi ve iPhone SE Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone SE ‘nin ön panelinde oluşan herhangi bir problem durumda LCD, Ön cam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone SE dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone SE’ ler için de aynı durum geçerlidir. iPhone SE LCD Ekran (iPhone SE Kırık LCD) iPhone SE Ön Cam (iPhone SE kırık ön cam)iPhone SE Dokunmatik Panel (iPhone SE dokunmatik çalışmıyor)

Wi-Fi Anten

Wi-Fi Anten

iPhone 6 SE wi-fi anteni, özellikle sıvı teması ve sert darbelerde sonrasında hasar görür. iPhone 6 SE wi-fi sorunu, iPhone 6 SE wi-fi problemi,iPhone 6 SE wi-fi anteni değişimi, iPhone 6 SE internet hatası, iPhone 6 SE wi-fi çekmiyor, iPhone 6 SE wi-fi bulmuyor, iPhone 6 SE internet yok gibi sorun ve şikayetleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.

Titreşim Motoru

Titreşim Motoru

iPhone 6 SE titreşim motoru bazen çalışıyor bazen çalışmıyor, sessizdeyken titremiyor, sessiz tuşu çalışmıyor, gibi zaman zaman müşterilerimizden şikayetler almaktayız. Bu sorun yazılım kaynaklı olabilmekle birlikte titreşim moturunun yada bağlı bulunduğu filmin arızalanması sonucuda arızaya geçmektedir.Bu tür durumlarda firmamızdan garantili servis alabilirsiniz.

Şarj Soketi

Şarj Soketi

iPhone SE şarj soketinin üzerinde kulaklık soketi ve mikrofon bütünleşik halde bulunmaktadır.iPhone SE şarj olmuyor,iPhone SE bilgisayarı görmüyor, iPhone SE mikrofonu çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, büyük bir ihtimalle şarj soketinin değişmesi gerekmektedir. iPhone SE şarj soketi; orijinal olmayan adaptör kullanmak, araç üzerinden şarj etmek, sıvı teması, tozlanma, orijinal olmayan USB kablo ile şarj etme ve çarpma gibi sebeblerden dolayı bozulur.

Ahize, Kulaklık

Ahize, Kulaklık

iPhone SE ahizesi, telefon ile konuşurken karşıdan gelen sesi duymanızı sağlayan birimdir. Üzerinde metal ızgara bulunan bu birim genellikle; tozlanma, darbe ve sıvı teması gibi durumlarda arızalanır. Eğer; iPhone SE karşıdan ses gelmiyor, iPhone SE ile konuşamıyorum, iPhone SE ahize sorunu, iPhone SE buzzer patladı gibi şikayetleriniz var ise, teknik servis hizmetimizden faydalanarak iPhone SE ahizesinin değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Sim Kart Yuvası

Sim Kart Yuvası

iPhone SE Sim Kart yuvası, genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklı sorunlar da oluşmaktadır. Yuvanın boyutu haricinde sim kart takmaya yada çıkartmaya çalışmak sim kart yuvasının pinlerinde kopma yada eğilme meydana getirmektedir, bu tür durumlarda yuvanın komple değiştirilmesi servisimizce mümkündür. iPhone SE’ lerde nano sim kart kullanılmaktadır daha büyük yada daha küçük kart kullanımı mümkün değildir. Kesilmiş sonradan nano karta çevirilmiş kartlar kullanmayınız.

Ses Kontrol / Volume

Ses Kontrol / Volume

iPhone SE ‘lerde ses kontrol butonu, diğer kontrol butonlarında olduğu gibi genellikle fazla bastırma, kontrolsüz güç uygulama, sıvı teması, tozlanma ve düşme gibi nedenlerle bozulur. Aslında bozulan birim, butonun altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtardır. Ve bu sorun sadece kablonun değişimi ile giderilebilir. Servisimizde gerekli teknik desteği alabilirsiniz.

Ön Kamera

Ön Kamera

iPhone SE ön kamerası, 1.2 Megapiksel / 720p video ve HDR destekli FaceTime HD özelliğe sahiptir. iPhone SE ön kamerası; telefon görüşmesi yaparken, ekran ışığının kapanmasını sağlayan sensör ile aynı birim üzerinde bulunur. iPhone SE ön kamerası çalışmıyor, iPhone SE ön kamera sorunu, iPhone SE ön kamera değişimi, iPhone SE ön kamera arızası gibi sorun ve talepleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.

Hoparlör

Hoparlör

iPhone SE hoparlörü, ekranın sağ alt köşesinde bulunan ızgaranın altında olup, 88 desibel ses verebilmektedir. iPhone SE hoparlör sorunu, iPhone SE hoparlörden ses çıkmıyor, iPhone SE hoparlör arızası, iPhone SE haporlör çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, servisimize ulaşarak bizden destek alabilirsiniz.

Home Buton

Home Buton

Genellikle fazla bastırma, sıvı teması ve tozlanma gibi nedenlerle, ana ekran düğmesinin altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtar bozulur, Ve bu sorun sadece kablonun değişimi ile giderilebilir. Üzerinde parmak izi sensörü bulunan ve en çok kullanılan fiziksel buton iPhone SE Ana Ekran Düğmesidir. Düğmenin çevresindeki paslanmaz çelik halka, parmağınızı algılar ve kapasitif dokunma sensörünü harekete geçirir. Genellikle fazla bastırma, sıvı teması ve tozlanma gibi nedenlerle, ana ekran düğmesinin altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtar bozulur, ve bu sorun sadece kablonun değişimi ile giderilebilir.

Batarya

Batarya

Tüm şarj edilebilir piller sınırlı bir ömre sahiptir, bu pillerin zaman içinde servis işlemine götürülmeleri ve geri dönüştürülmeleri gerekebilir. Pilinizi giderek daha kısa aralıklarla şarj etmeniz gerekiyorsa, hiç şarj etmiyorsa pili değiştirme zamanı gelmiş olabilir. Tüm iPhone SE modellerinde servisimizde orijinal pil değişimi yapılabilmektedir. iPhone SE pil değişim süresi maksimum testler dahil 20 dakikadır.

Arka Kamera

Arka Kamera

iPhone SE ’nın 12 megapiksellik iSight kamerası, 1080p video yakalama özelliğine sahip. Saniyede 30 ve 60 kare hızlarında video yakalayabilir. Ağır çekim özelliğinde ise saniyedeki kare hızı 240’a kadar yükseliyor. True Tone Flash destekli merceğin diyafram açıklığı ise 2.4 ‘dir. iPhoneSE kamera sorunu, iPhoneSE kamera çalışmıyor, iPhoneSE kamera netleşmiyor, iPhoneSE kamera çizildi, iPhoneSE arka kamera camı kırıldı gibi şikayetleriniz varsa; sıvı teması, ezilme, çizilme, düşme vb. durumunlar olmuş olabilir, ve büyük bir ihtimalle iPhoneSE arka kamerasının değiştirilmesi gereklidir. Bu işlem için teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Anakart

Anakart

Sıvı temas olmuş, darbe almış yüksek voltaj girmiş iphone SE cihazlarınızın anakart tamiri chip (entegre) değişim hizmeti sunmaktadır. Anakart onarımı arızaya göre tamir süresi değişmektedir en az 2 iş günü en fazla 5 iş günü sürmektedir.
Whatsapp
AppleTR Servis Merkezi
AppleTR Servis Merkezi
Merhaba, Size Web sitenizden ulaşıyorum.
Telefon Et