UA-80143000-1

Iphone 6s- 6s Plus

Anasayfa » Iphone 6s- 6s Plus

 

 

 

Aşağıdaki tüm hizmetler tarafımızdan, her zaman ve sadece orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Lcd Dokunmatik Ekran Lens

Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 6 S ekranı genellikle ön cam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür. iPhone 6 S LCD ekran değişimi, iPhone 6 S Ön cam Değişimi ve iPhone 6 S Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 6 S ‘in ön panelinde oluşan herhangi bir problem durumda LCD, Ön cam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 6 S dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone 6 S ler için de aynı durum geçerlidir. iPhone 6 S LCD Ekran (iPhone 6 S Kırık LCD) iPhone 6 S Ön Cam (iPhone 6 S kırık ön cam)iPhone 6 S Dokunmatik Panel (iPhone 6 S dokunmatik çalışmıyor)

Wi-Fi Anten

iPhone 6 S - S Plus wi-fi anteni, özellikle sıvı teması ve sert darbelerde sonrasında hasar görür. iPhone 6 S - S Plus wi-fi sorunu, iPhone 6 S - S Plus wi-fi problemi, iPhone 6 S - S Plus wi-fi anteni değişimi, iPhone 6 S - S Plus internet hatası, iPhone 6 S - S Plus wi-fi çekmiyor, iPhone 6 S - S Plus wi-fi bulmuyor, iPhone 6 S - S Plus internet yok gibi sorun ve şikayetleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.

Titreşim Motoru

iPhone 6 S - S Plus titreşim motoru bazen çalışıyor bazen çalışmıyor, sessizdeyken titremiyor, sessiz tuşu çalışmıyor, gibi zaman zaman müşterilerimizden şikayetler almaktayız. Bu sorun yazılım kaynaklı olabilmekle birlikte titreşim moturunun yada bağlı bulunduğu filmin arızalanması sonucuda arızaya geçmektedir.Bu tür durumlarda firmamızdan garantili servis alabilirsiniz.

Sim Yuvası

iPhone 6 S – S Plus ‘larda Sim Kart yuvası, genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklı sorunlar da oluşmaktadır. Yuvanın boyutu haricinde sim kart takmaya yada çıkartmaya çalışmak sim kart yuvasının pinlerinde kopma yada eğilme meydana getirmektedir, bu tür durumlarda yuvanın komple değiştirilmesi servisimizce mümkündür. iPhone 6 S – S Plus ‘larda nano sim kart kullanılmaktadır daha büyük yada daha küçük kart kullanımı mümkün değildir. Kesilmiş sonradan nano karta çevirilmiş kartlar kullanmayınız.

Ses Açma, Kapama / Volume

iPhone 6 S – S Plus ‘larda ses kontrol butonu, diğer kontrol butonlarında olduğu gibi genellikle fazla bastırma, kontrolsüz güç uygulama, sıvı teması, tozlanma ve düşme gibi nedenlerle bozulur. Aslında bozulan birim, butonun altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtardır. Ve bu sorun sadece kablonun değişimi ile giderilebilir. Servisimizde gerekli teknik desteği alabilirsiniz.

Power Buton / Güç Açma Kapatma

iPhone 6 S – S Plus açma kapama butonu, genellikle fazla bastırma, sıvı teması, tozlanma ve düşme gibi nedenlerle bozulur. Aslında bozulan birim, butonun altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtardır, ve bu sorun sadece kablonun değişimi ile giderilebilir.

Kulaklık Ahize

iPhone 6 S – S Plus kulaklık soketi, şarj soketi ve mikrofon ile bütünleşiktir. Kulaklık soketinin değiştirilmesi için, şarj soketinin tamamımın değiştirilmesi gerekir. iPhone 6 S – S Plus kulaklıktan ses gelmiyor,iPhone 6 S – S Plus kulaklık soketi yerinden oynuyor, iPhone 6 S – S Plus kulaklıktan biri çalışmıyor, iPhone 6 S – S Plus kulaklıklar çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, büyük bir ihtimalle kulaklık soketinin dolayısı ile tüm şarj soketinin değişmesi gerekmektedir. iPhone 6 S – S Plus kulaklık soketi arızaları; sıvı teması, tozlanma, sert darbeler, kulaklığın çok sert takılıp çıkartılması gibi durumlarda arızalanır.

Ön Kamera / Yüz Kamerası

iPhone 6 S – S Plus ön kamerası, 720p video ve HDR destekli FaceTime HD özelliğe sahiptir. iPhone 6 S – S Plus ön kamerası; telefon görüşmesi yaparken, ekran ışığının kapanmasını sağlayan sensör ile aynı birim üzerinde bulunur. iPhone 6 S – S Plus ön kamerası çalışmıyor, iPhone 6 S – S Plus ön kamera sorunu, iPhone 6 S – S Plus ön kamera değişimi, iPhone 6 S – S Plus ön kamera arızası gibi sorun ve talepleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.

Hücresel / GSM Anten

iPhone 6 S – S Plus şebeke anteni, ekranın sol köşesinde bulunur. Özellikle sıvı teması ve sert darbelerde sonrasında hasar görür. iPhone 6 S – S Plus şebeke sorunu, iPhone 6 S – S Plus 3G problemi, iPhone 6 S – S Plus şebeke anteni değişimi, iPhone 6 S – S Plus az çekiyor, iPhone 6 S – S Plus 3G çekmiyor, iPhone 6 S – S Plus operatör bulmuyor, iPhone 6 S – S Plus 3g yok gibi sorun ve şikayetleriniz varsa, teknik servisimize ulaşarak sorunu giderebilirsiniz.

Hoparlör

iPhone 6 S – S Plus hoparlörü, ekranın sağ alt köşesinde bulunan ızgaranın altında olup, 78 desibel ses verebilmektedir. iPhone 6 S – S Plus hoparlör sorunu, iPhone 6 S – S Plus hoparlörden ses çıkmıyor, iPhone 6 S – S Plus hoparlör arızası, iPhone 6 S – S Plus haporlör çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, servisimize ulaşarak bizden destek alabilirsiniz.

Home Buton

Genellikle fazla bastırma, sıvı teması ve tozlanma gibi nedenlerle, ana ekran düğmesinin altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtar bozulur, Ve bu sorun sadece kablonun değişimi ile giderilebilir. Üzerinde parmak izi sensörü bulunan ve en çok kullanılan fiziksel buton iPhone 6 S – S Plus Ana Ekran Düğmesidir. Düğmenin çevresindeki paslanmaz çelik halka, parmağınızı algılar ve kapasitif dokunma sensörünü harekete geçirir. Genellikle fazla bastırma, sıvı teması ve tozlanma gibi nedenlerle, ana ekran düğmesinin altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtar bozulur.Ve bu sorun sadece kablonun değişimi ile giderilebilir.

Batarya

Tüm şarj edilebilir piller sınırlı bir ömre sahiptir, bu pillerin zaman içinde servis işlemine götürülmeleri ve geri dönüştürülmeleri gerekebilir. Pilinizi giderek daha kısa aralıklarla şarj etmeniz gerekiyorsa, hiç şarj etmiyorsa pili değiştirme zamanı gelmiş olabilir. Tüm iPhone 6 S – S Plus modellerinde servisimizde orijinal pil değişimi yapılabilmektedir. iPhone 6 S – S Plus pil değişim süresi maksimum testler dahil 20 dakikadır.

Arka Kamera

iPhone 6 S – S Plus ’ın 12 megapiksellik iSight kamerası, 1080p video yakalama özelliğine sahip. Saniyede 30 ve 60 kare hızlarında video yakalayabilir. Ağır çekim özelliğinde ise saniyedeki kare hızı 240’a kadar yükseliyor. True Tone Flash destekli merceğin diyafram açıklığı ise 2.2 ‘dir. iPhone 6 S – S Plus kamera sorunu, iPhone 6 S – S Plus kamera çalışmıyor, iPhone 6 S – S Plus kamera netleşmiyor, iPhone 6 S – S Plus kamera çizildi, iPhone 6 S – S Plus arka kamera camı kırıldı gibi şikayetleriniz varsa; sıvı teması, ezilme, çizilme, düşme vb. durumunlar olmuş olabilir, ve büyük bir ihtimalle iPhone 6 S – S Plus arka kamerasının değiştirilmesi gereklidir. Bu işlem için teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kasa

Keskin köşesi olmayan ve hiç bir boşluk içermeyen iPhone 6 S – S Plus arka kasası; düşme, ezilme, çizilme ve sert darbelerde hasar görür. Arka kasadaki bu deformasyonların giderilmesi, sadece değişim ile mümkündür.iPhone 6 S – S Plus arka kasası çizildi, iPhone 6 S – S Plus arka kasa değişimi, iPhone 6 S – S Plus arka kasa eğildi gibi şikayet ve istekleriniz varsa, teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kasa değişimi yapmadan kasa düzeltme, eğik bölgeleri onarma, köşe düzeltme ayrıca profesyonel makinalarımız ile yapılmaktadır.

Anakart

Sıvı temas olmuş, darbe almış yüksek voltaj girmiş iPhone 6 S – S Plus cihazlarınızın anakart tamiri chip (entegre) değişim hizmeti sunmaktadır. Anakart onarımı arızaya göre tamir süresi değişmektedir en az 2 iş günü en fazla 5 iş günü sürmektedir.
Whatsapp
AppleTR Servis Merkezi
AppleTR Servis Merkezi
Merhaba, Size Web sitenizden ulaşıyorum.
Telefon Et